HABERLER


MOFFETT E-SERİSİ - Haberler - Arlift | Satılık | Hiab Vinç | Dalian Forklift | Skyjack Makaslı Platform | Yineng Yükleyici loder | Türkiye Distribütörü
MOFFETT E-SERİSİ

Hiab Moffett yeni e-serisi satılık forklift modelimiz sizin istifleme ve taşıma klasik bilginizi değiştirecktir. Bu dahice tasarlanmış 3 teker forklift ön arka ve yanadan yürüş yapabilyor ve çalışma alanızı ve zamanızı inanılmaz derecede indirmekte.

Klasik bir forklifte göre bu Forklift mukayese edilmecek kadar hasas ve seridir. özel dar alanda yan yürüş konuma geçiniz ve yükünüzü alınızı veya istifleyiniz.

ister teslimat yapmak istediğiniz yerde kamyonunuzun arkasına monte ederek götürünüz, veya deponuzda çalışiniz. Dünyanın ilk lithyom iyon akkülü makina olarak bu forklift, işinizi sesice gece veya gündüz etrafa rahatsız etmeden işinizi yapacaktır. Uluslar arası Lojistik şirketleri ve Linde Gaz şisketleri gibi Hiab Moffet tercih edyor. Bu kurumsal ve hesabi iyi bilen şirketler işletme maliyetleri ve cycle verimliliği ölçerek en ekonomik forklift seçmişler.

 

 

 

Lithyom iyon akkü teknolojisi dünyanin en yeni gelişmiş akü teknolojisidir, Akkılı telefonlarda ve elektrikli arabalarda kullanılan bu akkü tipi, akünün uzun ömrü, hafifliği, ve çok kısa sürede şarj etme zaman özelliğiğ (3 saat), ayriyeten akü zarar vermeden her an şarja takıla bilen özelliğden dolayı Hiab e serisi forklift dünaynın en gelişmiş akülü forklift konumuna sağlamıştır.

Her şey den önce enerji tüketim bedeli  klasik bir dizel forklifte nazaren , enerji tüketimi bedelini onda birine indirmiştir. kısa şarj etme özeliğnden dolayı , forklift nerdeyse kesintisiz dizel gibi çalışma özeliğini kazanmıştır.  yandakı tablo bu değerleri kısaja özetlemiştir.

 

verimliliği artıracak her faktör düşünülmiştir, şarj cihazı forkliftin gövdesine dahil edilmiştir, böyleje forklift nerdeyse her yerde ekipmansız şarj etme özelliğine sahip olmuştur ve ihtiyacınız tek şey bir prizdir.

 

güçlü bakım gerektirmeyen AC motor ve sesiz hidrolik pompa ile akkuple edip,
gelişmiş ama basit bir elektronik kontrol sistem ile  yönetilmektedir. bu sistem bilgisayara bağlı ihtiyaç duymadan ergonomik ve fonksyonulu lcd ekran panelden bütün fonksyonlar izlenmekte ve kontrol edilmektedir.

 

Bir Moffett sahip olmak için veya ürün yelpazesi göz atmak için lütfen tıklayınız. 

Klasik forklift serilerimizi ayriyeten incelemek için lütfen tıklayınız.